Nu vind ik het heel makkelijk om een sociogram te maken, maar ik vind het juist interessant om wat meer inhoud te geven aan de bewijzen.
Misschien hebben jullie hier wat aan?

Interpersoonlijk:
Is de student in staat de leerlingen positief te leiden en te begeleiden?
Is de student in staat de leerlingen te sturen en te volgen?
Is de student in staat de leerlingen te confronteren en je met ze te verzoenen?
Is de student in staat de leerlingen positief te corrigeren en te stimuleren?
Heeft de student evaluaties gebruikt om te komen tot aanpassing van zijn handelen naar
leerlingen toe?
Is de student in staat de sociale verhoudingen binnen de gehele groep te omschrijven met
met oog voor de verschillende behoeften van de leerlingen?
Is de student in staat de sociale verhoudingen en het sociale klimaat binnen de gehele
groep te verbeteren?
Pedagogisch:
Heeft de student observaties gedaan bij de leerlingen met betrekking tot gedrag en
leerprocessen, en heeft hij hiervoor gebruik gemaakt van informatie van de coach en uit leerling-werk?
Heeft de student op basis van deze observaties een plan ontworpen voor het pedagogisch handelen tijdens speel-leeractiviteiten met daarin aandacht voor differentiatie?
Heeft de student de leerlingen betrokken bij het handhaven van de regels en afspraken en heeft hij daarbij rekening gehouden met de verschillen tussen leerlingen?
Heeft de student eisen en verwachtingen tav de leerlingen uitgesproken waardoor hij het competentiegevoel van de leerling heeft versterkt?
Heeft de student de leerlingen gestimuleerd tot zelfstandigheid, zelfverantwoordelijkheid en een kritische houding daarbij rekening houdend met de verschillen tussen leerlingen?
Heeft de student de leerlingen op een gedifferentieerde manier kunnen begeleiden bij vormen van samenwerkend leren spelen?
Heeft de student zijn pedagogisch handelen en de effecten daarvan op leerlingen geƫvalueerd en gebruikt als bijstelling of aanvulling van zijn stageplan?
Is de student in staat om een plan te maken voor een groepje leerlingen dat extra hulp nodig heeft bij het ontwikkelen vaardigheden op het gebied van samenwerkend spelen en leren, dit uit te voeren, te evalueren en bij te stellen?