Ik ga verkleed als clown. Een grote groene bril met rode neus gekocht, een driekwartsbroek, een rode kniekous en een groene kniekous, rood t-shirt met lange mouw, daarboven gifgroen-tshirt korte mouw en daarboven rode bodywarmer, groen met rode strik en twee staartjes.
Ik heb er niet echt heel veel moeite voor gedaan... carneval zit ook niet echt in mijn bloed, maar t geheel ziet er wel geinig uit. we werken nu over het circus, dus het moest iets met het circus zijn, vandaar die clown. Twee jaar geleden vierde ik ook carnaval op een stageschool, toen ging ik als boer op klompen.
Afgezien van op school heb ik nog nooit carnaval gevierd, ik kom uit een plaats waar dat totaal niet aan de orde is. Dat we het op school vieren, komt ook alleen omdat de directeur uit het zuiden komt
