Nee, nog niet te pakken gehad.
Maandag heb ik eerst zelf gebeld. Toen was ze al naar huis. Vervolgens heb ik het rooster opgevraagd en bleek ze een tussenuur te hebben, tijdens mijn pauze (moest invallen)
Ik ben in mijn pauze naar de telefoon gerend, maar de directeur was aan het bellen. 10 minuten voordat haar pauze was afgelopen heb ik gebeld en was ze net in gesprek, ik kreeg de vraag of ik het met 5 minuten nog eens wou proberen. Ik dacht prima.
Helaas voor mij was de directeur weer aan de telefoon, dus belde ik net 2 minuten te laat. Ik kreeg te horen dat ze alweer naar de les liep. De telefoniste vroeg of ze een boodschap in het postvakje kon leggen.
Ik heb gezegd waar ik voor belde en gevraagd of ze mij na 14.45 kon bellen. Ik heb er wat druk achter proberen te zetten door te zeggen dat ik nog een aanbod had, en dat ik een keer een knoop moet doorhakken.
De telefoniste zei dat ze daar voor zou zorgen.
Je raadt het al, weer niks.......
Ik heb niet eens meer zin om er nu nog tijd en energie in te steken!